Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2020 19:01
PlayStation 5 Box
11570V

PS5 w Burger Kingu. Gracze wygrywają pierwsze konsole i pokazują duże pudełko

Na początku tygodnia Burger King zapowiedział pokaz systemu PlayStation 5, a teraz pierwsi gracze wygrali już PS5. Japońska korporacja współpracuje z siecią fast foodów i część klientów już zagwarantowało sobie next-genowe konsole. Sony przygotowało spot, który potwierdza wielkość pudełka nowego PlayStation.

Gdy Burger King opublikował tajemniczą zajawkę, to tylko część graczy wierzyło, że to właśnie ta firma otrzymała szansę zapowiedzieć pokaz menu PlayStation 5. Następnego dnia firma potwierdziła dużą promocję, dzięki której gracze z Ameryki mogą wygrać egzemplarze PS5 – w rezultacie duża część fanów przestała wierzyć w prezentację systemu.

Jak się jednak okazuje, Sony faktycznie współpracuje z Burger Kingiem na wielką skalę i już teraz pierwsi gracze zagwarantowali sobie PlayStation 5, a wcześniej mogliśmy spojrzeć na system PS5. Otrzymaliśmy już nawet szereg szczegółów dotyczących nowej konsoli Sony.

Sony wciąż promuje relacje z Burger Kingiem i japońska korporacja opublikowała spot pokazujący szczęśliwych graczy – tak naprawdę zainteresowani otrzymali puste pudełka, ponieważ konsole zostaną im dostarczone na premierę, ale spot pokazuje jedno: box PS5 będzie spore. Nie jest to oczywiście duże zaskoczenie, ponieważ japoński producent zdecydował się na dużą bryłę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony