PS Plus Collection zapewni zestaw bardzo mocnych gier. Gracze zebrali oceny i przygotowali zestawienie

News
11017V
PS Plus Collection zapewni zestaw bardzo mocnych gier. Gracze zebrali oceny i przygotowali zestawienie
Wojciech Gruszczyk | 17.10.2020, 04:28

Już w listopadzie PS Plus zostanie rozbudowane o „kolekcję” przegotowaną dla klientów PS5. Gracze od premiery nowej konsoli otrzymają dostęp do zestawu produkcji z PlayStation 4 i trzeba przyznać,że przygotowany pakiet robi wrażenie.

Sony zapowiedziało PS Plus Collection na ostatnim wydarzeniu i potwierdziło ciekawą propozycję dla przyszłych posiadaczy PlayStation 5. Klienci PlayStation Plus otrzymają w ramach abonamentu zestaw gier z PlayStation 4 – tytuły będą działać dzięki wstecznej kompatybilności.

Gracze nie mogą się doczekać zestawu, więc przygotowali dwie grafiki. Na jednym zaprezentowano wszystkie pozycje – pakiet robi wrażenie, ponieważ otrzymujemy tutaj kapitalne pozycje prezentujące różne gatunki. Znajdzie się tutaj sporo przyjemności dla fanów horrorów, platformówek, mocnych historii, japońskich RPG-ów czy też gier przeładowanych trudnymi wyborami.

Warto jednak zwrócić uwagę również na drugą listę. W tym wypadku zobaczycie oceny za OpenCritic i choć niektóre gry od swoich premier prezentują znacznie lepszą jakość niż w czasie zbierania ocen (przykładowo Days Gone), to jednak posiadacze PlayStation 5 otrzymają aż cztery pozycje z wciąż aktualnej generacji, które zyskały w recenzjach oceny na poziomie 90+%.

PS Plus Collection ocena gier

Nadal nie wiemy, jak Sony będzie rozwijać PS Plus Collection, ale propozycja może okazać się świetną opcją dla wielu posiadaczy PS5.

Źródło: https://www.psu.com/news/playstation-plus-collection-ps4-games-ranked-by-opencritic/ Twitter: shinobi602

Komentarze (133)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych