Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2020 14:53
PS5 otrzyma motywy - Dead by Daylight
1310V

PS5 otrzyma motywy. Twórcy Dead by Daylight zdradzili funkcję systemu PlayStation 5

Sony nie zrezygnuje z funkcji motywów w PS5, ale Japończycy nie zdążyli zaprezentować funkcji. Wzmianka o powracającym elemencie znanym już z czasów PlayStation 3 pojawiła się w najnowszym wydaniu Dead by Daylight. Deweloperzy wspominają o opcji.

Sony wciąż nie zdecydowało się na zaprezentowanie menu PS5. Korporacja chce zaskoczyć systemem, który zaoferuje szereg nowoczesnych opcji, ale najwidoczniej ponownie skorzystamy z klasycznych motywów.

Specjalne materiały towarzyszom urządzeniom Sony od wielu lat i najwidoczniej także na PlayStation 5 otrzymamy możliwość włączenia specjalnych grafik lub zapętlonych filmów. Taką informację zdradziło Behaviour Interactive.

Twórcy dorzucili na PlayStation Store specjalne wydanie Dead by Daylight i w informacji pojawiła się adnotacja dotycząca motywu na PS5:

„Edycja Stranger Things gry Dead by Daylight zawiera całą zawartość edycji specjalnej, trzy oryginalne rozdziały (Aplauz, Rodowód niedoli, Ciemność pośród nas), rozdział Stranger Things oraz wyjątkowy motyw Dead by Daylight – Stranger Things na PS5. Ta edycja daje dostęp do 11 zabójców i 14 ocalałych.”

Jak będzie prezentować się upiększony system PS5 za pomocą Dead by Daylight: edycja Stranger Things? Tego nie wiemy. Na PSN znajdziecie grafiki (jedną zobaczycie powyżej), które jednak prezentują klasyczny system PlayStation 4.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/ps5_themes_all_but_confirmed_via_dead_by_daylight_listing

Tagi: Behaviour Interactive Dead by Daylight Starbreeze Studios