Iza Łęcka Iza Łęcka 14.10.2020 08:58
Cyberpunk 2077 x Porsche
2474V

Cyberpunk 2077 x Porsche? W Night City mogą pojawić się prawdziwe marki samochodów

CD Projekt RED może mieć w zanadrzu sporą niespodziankę na najbliższy Night City Wire. W Cyberpunku 2077 mogą pojawić się prawdziwe marki samochodów, bowiem najnowszy wpis Porsche sugeruje, że V wskoczy za kółko kilku bardzo ekskluzywnych, niemieckich wozów.

Promocja Cyberpunk 2077 trwa w najlepsze. CD Projekt RED przypomina graczom, że produkcja zadziała znakomicie na nowej generacji, a jednocześnie przygotowuje się do kolejnego Night City Wire. Wydarzenie zostanie poświęcone między innymi samochodom dostępnym w Night City.

W czwartek zobaczymy kolejny event Polaków, podczas którego możemy zerknąć na kilka pojazdów od Porsche. Już w marcu 2019 roku główny profil Cyberpunk 2077 oznaczył na Twitterze niemiecką markę i żartobliwie zaproponował deal – deweloperzy podeślą kilka kluczy do gry, a w zamian chętnie przygarną kilka kluczyków do Porsche Cayenne Turbo Coupé.

Dzisiaj w nocy przedstawiciele polskiego studia ponownie nawiązali kontakt z Porsche poprzez social media – obecnie poszukują samochodu dla Rockerboyów (są to buntowniczy muzycy, którzy poprzez swoją twórczość pragną walczyć z władzą).

Porsche odpowiedziało, prezentując fragment maszyny:

Przypomnijmy, że w listopadzie zeszłego roku wspominaliśmy o Cybertrucku Tesli, który mógłby pojawić się w Cyberpunku 2077, tymczasem Polacy mogą sięgnąć po znaną, niemiecką markę? Zapewne odpowiedź na to pytanie poznamy już w czwartek.

Źródło: Twitter: Cyberpunk 2077

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077