Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2020 15:20
Cyberpunk 2077 samochód
3611V

Cyberpunk 2077 pokaże samochody. CD Projekt RED zaprasza na Night City Wire 4

CD Projekt RED zaprasza graczy na kolejny odcinek Night City Wire, podczas którego zobaczymy piękne samochody jeżdżące po mieście z Cyberpunka 2077. Deweloperzy zapowiedzieli wydarzenie przyjemną animacją i przygotowują śmiałków na więcej.

Cyberpunk 2077 pokaże samochody. CD Projekt RED zaprasza na Night City Wire 4. Nadchodzące wydarzenie skupi się na wyglądzie, dźwiękach i szczegółach technicznych pojazdów przemierzających ulice Night City. Jak wiadomo tym razem nie wskoczymy na grzbiet Płotki, ale deweloperzy na pewno zadbali o kilka (mechanicznych) koni, które pozwolą nam w przyjemny sposób mknąć po świecie gry.

CD Projekt RED potwierdza również, że podczas pokazu nie zabraknie świeżych fragmentów rozgrywki oraz ogłoszeń, ale oczywiście na większe materiały musimy zaczekać do przyszłego tygodnia. Pokaz odbędzie się równo za tydzień.

Będzie to na pewno ciekawe show z dwóch powodów: szykuje się pierwszy pokaz po ogłoszeniu „obowiązkowego crunchu” oraz jednocześnie pierwsza prezentacja po potwierdzeniu zakończenia głównych prac nad Cyberpunkiem 2077. Może w końcu zobaczymy gameplay z konsolowego wydania? Na pewno spora część naszej publiki byłaby zadowolona.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077