Cyberpunk 2077 pokaże samochody. CD Projekt RED zaprasza na Night City Wire 4

Gry
3871V
Cyberpunk 2077 pokaże samochody. CD Projekt RED zaprasza na Night City Wire 4
Wojciech Gruszczyk | 08.10.2020, 15:20

CD Projekt RED zaprasza graczy na kolejny odcinek Night City Wire, podczas którego zobaczymy piękne samochody jeżdżące po mieście z Cyberpunka 2077. Deweloperzy zapowiedzieli wydarzenie przyjemną animacją i przygotowują śmiałków na więcej.

Cyberpunk 2077 pokaże samochody. CD Projekt RED zaprasza na Night City Wire 4. Nadchodzące wydarzenie skupi się na wyglądzie, dźwiękach i szczegółach technicznych pojazdów przemierzających ulice Night City. Jak wiadomo tym razem nie wskoczymy na grzbiet Płotki, ale deweloperzy na pewno zadbali o kilka (mechanicznych) koni, które pozwolą nam w przyjemny sposób mknąć po świecie gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

CD Projekt RED potwierdza również, że podczas pokazu nie zabraknie świeżych fragmentów rozgrywki oraz ogłoszeń, ale oczywiście na większe materiały musimy zaczekać do przyszłego tygodnia. Pokaz odbędzie się równo za tydzień.

Będzie to na pewno ciekawe show z dwóch powodów: szykuje się pierwszy pokaz po ogłoszeniu „obowiązkowego crunchu” oraz jednocześnie pierwsza prezentacja po potwierdzeniu zakończenia głównych prac nad Cyberpunkiem 2077. Może w końcu zobaczymy gameplay z konsolowego wydania? Na pewno spora część naszej publiki byłaby zadowolona.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper