Iza Łęcka Iza Łęcka 25.11.2019 07:00
Cyberpunk 2077 Cybertruck
4657V

Cybertruck pojawi się w Cyberpunk 2077? Tesla i Elon Musk potwierdzają wynik samochodu

Cybertruck zaprezentowany przez Teslę oraz Elona Muska cieszy się niezwykłym zainteresowaniem, chociaż bardzo możliwe, że kampania marketingowa wozu dopiero się rozpocznie. Wielu graczy uważa, że maszyna zawita w Cyberpunku 2077 – wszystko za sprawą wiadomości opublikowanych przez przedstawicieli CD Projekt RED.

Jednym z najgłośniejszych tematów ubiegłego tygodnia była zapowiedź Cybertrucka przez Elona Muska. Tesla pracuje nad pierwszym na świecie elektrycznym pickupem, którego bryła wywołała niemałe zamieszanie i różnorakie opinie –  najwidoczniej jednak korporacja nie może narzekać na brak zainteresowania.

Elon Musk potwierdził pierwsze wyniki Cybertrucka: 146 000 zamówień w zaledwie dzień od prezentacji. Najczęściej klienci wybierają wersję dwusilnikową (42%, od 49 900 dolarów), następnie trzysilnikową (41%, od 69 900 dolarów), a najrzadziej decydują się na samochód z najmniejszym zasięgiem (17%, od 39 900 dolarów):

W drugiej wiadomości miliarder zaznaczył, że ten wynik udało się uzyskać bez jakiekolwiek reklamy, jednak z tą tezą nie może zgodzić się część Internautów. Spore grono osób dostrzegło bowiem rozmowę Elona Muska z przedstawicielami Cyberpunka 2077:

Na wiadomość zareagował główny menadżer CD Projekt RED – Radek Adam Grabowski – który nie tylko opublikował informacje na swoim Twitterze, wcześniej wspomniał o samej prezentacji, a dodatkowo podrzucił grafikę przygotowaną przez BossLogica (autora wyśmienitych grafik):

Aktualnie CD Projekt RED nie chce komentować sprawy, jednak wspomniana wyżej rozmowa, zdaniem wielu może zapoczątkować małą współpracę pomiędzy wizjonerem z Tesli a polskim studiem odpowiedzialnym za Cyberpunk 2077. Nawet drobne zadanie, w którym pojawi się Cybertruck najpewniej zostanie wychwycone przez świat – dziennikarze będą bowiem opisywać Easter Egg, a oba produkty (gra Polaków oraz samochód Amerykanina) otrzymają odpowiednią reklamę.

Co sądzicie o pracy BossLogica?

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077