Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2020 14:37
Cyberpunk 2077 V
6004V

Cyberpunk 2077 „działa świetnie” także na PS5 i Xbox Series X. CD Projekt RED promuje next-genowe wersje

CD Projekt RED chce mieć pewność, że klienci PlayStation 5 i Xboksów Series X nie będą mieć oporów, by wrzucić do napędu płytkę z Cyberpunka 2077 lub pobrać grę na nową generację. Firma nawet na reklamach przypomina o rozgrywce na PS5 i XSX.

Główne prace nad Cyberpunkiem 2077 zostały już zakończone, a jeszcze w tym tygodniu spojrzymy na nowe materiały z gry. Deweloperzy zaprosili graczy na następny Night City Wire, podczas którego na pewno zostanie przedstawiony czysty gameplay.

Cyberpunk 2077 oficjalnie zadebiutuje w tym roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych, ale Polacy nie zapominają o nowych propozycjach od Sony oraz Microsoftu. W przyszłym roku zostanie opublikowana pełnoprawna aktualizacja, dzięki której produkcja wykorzysta potencjał nowych urządzeń, ale nawet w listopadzie bez problemu poznamy przygodę V na nowych konsolach.

CD Projekt RED pamięta o wstecznej kompatybilności, ponieważ to właśnie dzięki tej funkcji już w listopadzie na PlayStation 5 i Xboksie Series X|S włączymy Cyberpunka 2077. Firma już nie tylko na zwiastunach wspomina o „działaniu” na next-genach, ale stosowny dopisek pojawia się nawet na reklamach, które trafiają do sklepów – najwidoczniej Polacy chcą mieć pewność, że gracze będą pamiętać o takiej opcji poznania przygody.

Cyberpunk 2077 może już nawet w listopadzie wykorzystać odrobinę mocy next-genów – jak wiadomo PlayStation 5 i Xbox Series X mają automatycznie ulepszać gry, więc możemy mieć nadzieję, że pozycja Polaków będzie działać płynniej na nowych sprzętach.

Cyberpunk 2077 PS5 i Xbox Series x

Źródło: https://www.psu.com/news/cyberpunk-2077-plays-great-on-ps5-and-xbox-series-x-says-new-ad/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077