Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2020 10:22
Starfield logo gry
2143V

Starfield na kolejnych screenach. Przeciek ujawnia następne materiały z gry Bethesdy

Bethesda może mieć za niedługo spory problem ze Starfield. Mimo iż jeszcze zbyt wiele nie wiemy o najnowszej pozycji osadzonej w kosmosie, w ciągu ostatnich kilku dni coraz więcej materiałów z gry wycieka do Sieci. Sprawdźcie szczegóły.

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o Starfield – w związku z przejęciem Bethesdy szeroko komentowane były platformy, na których gra może debiutować, a oliwy do ognia dolała ostatnia wypowiedź Sarah Bond, w której wiceprezes do spraw ekosytemu gamingu odniosła się do premiery w 2021 roku i sprzętów, na których dostępna będzie wyczekiwana pozycja Bethesdy. Jednocześnie w Sieci pojawia się coraz więcej screenów z gry, które prawdopodobnie zostały udostępnione przez jednego z pracowników studia.

Świadkami analogicznej sytuacji jesteśmy również w poniższym wypadku. Nowe grafiki ze Starfield zostały udostępnione przez youtubera ESO, który otrzymał je od innego influencera, JustDom Show. Zgodnie z relacją ESO, źródłem materiałów z gry może być domniemany pracownik Bethesdy. Na poniższych ujęciach oraz na najnowszym filmiku, możecie dostrzec grafiki, których wcześniej nie widzieliśmy, między innymi zaprezentowano skafander kosmiczny z różnych perspektyw oraz fragment kolejnej stacji/ bazy kosmicznej.

Trzeba jednak podkreślić, że poniższe materiały przedstawiają stan prac z 2018 roku. Jak podkreślił youtuber w adnotacji pod filmikiem, grafiki najpewniej zostały pobrane z prywatnego serwera studia i udostępnione kolejnym osobom.

Starfield przeciek 1Starfield przeciek 2

Źródło: https://wccftech.com/leaked-starfield-screenshots-emerge-online/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Starfield