Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 18:33
Flying Wild Hog x Focus Home Interactive
550V

Flying Wild Hog partnerem Focus Home Interactive. Polacy rozwijają nową grę

Flying Wild Hog pracuje nad „najbardziej ambitną grą w historii” i właśnie ten tytuł zostanie wydany przez Focus Home Interactive. Studio potwierdziło prace nad nową produkcją, jednak na dobry początek nie otrzymaliśmy wielu konkretów.

Flying Wild Hog zostało oficjalnie powitane przez Focus Home Interactive wśród „studiów partnerskich”. Polacy posiadają trzy zespoły zlokalizowane w naszym kraju i ponad dziesięcioletnie doświadczenie w rozwijaniu widowiskowych gier.

Michał Szustak, prezes zarządu Flying Wild Hog, w oficjalnym komunikacie podkreślił, że Focus Home Interactive jest idealnym partnerem dla jego firmy, a jednocześnie dodał, że wydawca będzie wspierał deweloperów przy przygotowaniu najnowszej gry.

Okazuje się, że Flying Wild Hog nie tylko rozwija Shadow Warrior 3, ale również pracuje nad „najbardziej ambitną grą w historii”. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących projektu, jednak możecie mieć pewność, że konkrety zostaną przedstawione na naszym portalu.

Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ w marcu 2019 roku informowaliśmy naszą społeczność o przejęciu Flying Wild Hog przez Supernova Capital. Najwidoczniej firma nie będzie zajmować się bezpośrednio wydawaniem pozycji od Polaków.

Źródło: https://forums.focus-home.com/topic/54477/focus-home-interactive-partners-with-flying-wild-hog

Tagi: Flying Wild Hog Focus Home Interactive Supernova Capital