Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 17:04
Shadow Warrior 3
1285V

Shadow Warrior 3 oficjalnie! Zwiastun zapowiada atrakcje i znamy pierwsze szczegóły gry

Shadow Warrior 3 nadciąga! Devolver Digital właśnie oficjalnie potwierdził, że gra nadciąga. Gracze mogą spojrzeć na pierwszy zwiastun, który jednak jest dopiero zapowiedzią pełnoprawnej prezentacji.

Shadow Warrior 3 oficjalnie nadciąga, ale to nie jedyna dobra wiadomość. Twórcy Flying Wild Hog zaprezentują produkcję na zbliżającym się Devolver Direct. Gracze mogą liczyć na porządniejszy materiał, ponieważ deweloperzy zapowiedzieli prezentację rozgrywki.

Na pełne przyjemności, czyli moment, gdy chwycimy w łapy katanę i rozpoczniemy zabawę z przeciwnikami, przyjdzie nam zaczekać do 2021 roku. Już teraz możecie wrzucić grę na listę życzeń Steam, ale deweloperzy najwidoczniej potrzebują jeszcze czasu, by zawładnąć naszymi umysłami. 

W Shadow Warrior 3 ponownie wcielimy sięw Lo Wanga, który musi teraz odszukać mroczną bestię i zapobiec apokalipsie. Tak prezentują się wstępne informacje dotyczące fabuły ujawnione przez samych deweloperów:

„Upadły korporacyjny szogun Lo Wang i jego były pracodawca, następnie zaprzysięgły wróg, a potem sojusznik, Orochi Zilla, wyruszają wspólnie na niezwykłą wyprawę. Jej celem jest schwytanie pradawnego smoka, którego niechcący uwolniono z wiekuistego więzienia. Uzbrojony w ostrza i broń palną Lo Wang musi przemierzyć niezbadane tereny, aby odszukać mroczną bestię i po raz kolejny zapobiec apokalipsie. Potrzeba tylko maski umarłego boga, smoczego jaja, dotyku magii i siły rażenia zdolnej do zniszczenia Krainy Cieni.”

Twórcy zdradzili także najważniejsze cechy gry:

  • Zabierz katanę na strzelaninę - Graj symfonię śmierci, łącząc porażającą siłę ognia z zabójczo precyzyjnymi cięciami katany podczas starć z hordami demonów.
  • Skuteczna praca stóp - Stosuj rozmaite techniki zwinnego poruszania się, takie jak ataki powietrzne, bieganie po ścianach i podwójne skoki. Nowa kotwiczka na linie zapewni ci w każdym starciu szeroki wachlarz możliwości w zakresie walki i ruchu.
  • Egzekucja i zniszczenie - Wykonuj spektakularne manewry kończące, aby odbierać pokonanym wrogom ich cząstkę i wykorzystać jej moce przeciwko hordzie wśród eksplozji niepowstrzymanej furii i potężnej magii.
  • Dynamiczne areny walki - Każde miejsce zawiera niebezpieczne obiekty i urządzenia, które można aktywować, aby zapewnić sobie dodatkowe elementy do pomysłowego wykorzystania w strategii ataku.
  • Neofeudalna Japonia - Przemierzaj pełne magii i technologii dawnych samurajów mityczne krainy Azji, gdzie grasują znane z japońskiej tradycji ludowej demoniczne stwory yokai.
  • Złośliwe gierki - Przygotuj się na błyskotliwe komentarze Lo Wanga, złośliwe docinki pod adresem Zilli oraz ekscytującą, pełną absurdalnych przeciwności wyprawę, której celem jest uratowanie świata skazanego na zagładę.

O Shadow Warrior 3 wspominaliśmy już w ubiegłym tygodniu, a nawet dzisiaj z samego rana mogliście zobaczyć kilka zajawek. Jak widać Polacy szykują nas na sporo atrakcji – jeśli graliście w poprzednie pozycje od Flying Wild Hog, to na pewno wiecie, na co możecie się szykować.

Źródło: Steam + YouTube.com

Tagi: Flying Wild Hog Shadow Warrior Shadow Warrior 3