Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 22:00
Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka porównanie grafiki
7473V

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka wygląda świetnie. Twórcy pokazali porównanie grafiki wielkiego dodatku

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka zadebiutuje już w październiku i twórcy rozszerzenia przedstawili nowy materiał wideo. Teraz zespół postanowił pochwalić się progresem w oprawie i trzeba przyznać jedno – dodatek wygląda znacznie lepiej.

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka to modyfikacja przygotowana przez fanów, którzy postanowili za pomocą silnika Wiedźmina 2: Zabójcy Królów zaproponować graczom zupełnie nową historię. Wydarzenia z rozszerzenia opowiadają historię ślubu Geralta i Yennefer, a twórcy podczas przygotowania scenariusza inspirowali się niekanonicznym opowiadaniem Andrzeja Sapkowskiego „Coś się kończy, coś się zaczyna”. Autorzy postanowili w przyjemny i lekki sposób zakończyć przygodę Wiedźmina.

Choć twórcy Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka wykorzystali technologię Wiedźmina 2, to jednak większość modeli postaci czy też obiektów zostało przygotowanych ręcznie lub wykorzystano te znane z Wiedźmina 3. Dzisiaj możemy sprawdzić graficzne porównanie, które pokazuje wielką pracę wykonaną przez zespół

Nie możemy zapomnieć, że Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka to praca od fanów dla fanów – autorzy nie mogą liczyć na wynagrodzenie za swoją produkcję, a cała przygoda zostanie udostępniona za darmo. Premierę zaplanowano na 26 października.

O Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka pisaliśmy pierwszy raz w 2018 roku – już wtedy autorzy prezentowali fragment rozgrywki, na który warto teraz spojrzeć. Twórcy naprawdę nie zmarnowali ostatnich dwóch lat i zadbali o to, by ich opowieść pod względem oprawy wyglądała naprawdę dobrze.

Zamierzacie grać w Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka? Rozszerzenie będzie dostępne wyłącznie na PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PBWwitcher Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka