Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.09.2020 12:30
Super Mario 3D All-Stars nowy zwiastun
522V

Super Mario 3D All-Star na premierowym zwiastunie. Materiał stawia na nostalgię

Z racji, że dwa dni temu miała miejsce światowa premiera najnowszej składanki o popularnym hydrauliku branży gier, Nintendo postanowiło przypomnieć o tym na nowym zwiastunie. 

Super Mario 3D All-Stars to bardzo ciekawa gra, która kierowana jest głównie do fanów maskotki Nintendo, ale też do tych, którzy chcieliby sprawdzić, jakie gry sprawiały, że budował swoją pozycję w sercach graczy. Już na początku września mogliśmy oglądać świetne reklamy, a niedługo po tym nawet sam gameplay przestał być dla nas tajemnicą, gdy pokazano go wraz z menu. 

Teraz, z racji debiutu, który miał miejsce w piątek, Nintendo postanowiło przypomnieć o wydarzeniu nowym, premierowym zwiastunem. Możemy oglądać w nim najważniejsze momenty ze wszystkich trzech odsłon, jakie znalazły się w pakiecie: Super Mario 64Super Mario Sunshine oraz Super Mario Galaxy - fani na pewno dadzą radę je rozpoznać.

Warto przypomnieć w tym miejscu, że zestaw dostępny będzie do kupienia tylko do marca 2021. Jeśli więc zamierzacie zaopatrzyć się w zestaw odświeżeń (a należy dodać, że choćby Mario Sunshine zostało wydane ponownie po raz pierwszy), spieszcie się z zakupem! Jeżeli natomiast nie jesteście przekonani, po prostu obejrzyjcie: 

Źródło: https://gamingbolt.com/super-mario-3d-all-stars-brings-the-nostalgia-in-launch-trailer

Tagi: Nintendo Super Mario 3D All-Stars