Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2020 10:18
Super Mario 3D All-Stars
795V

Super Mario 3D All-Stars. Nintendo pokazuje menu wyboru gier i świeży gameplay

Super Mario 3D All-Stars trafi do sprzedaży już w tym tygodniu. Nintendo odsłania kolejny gameplay z tej kompilacji znanych gier z wąsatym hydraulikiem w roli głównej.

Super Mario 3D All-Stars to kompilacja 3 świetnych gier z Mario. Chodzi o Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy. Taki retro pakiet, który został odrobinę odświeżony wizualnie (zmiany względem pierwotnych wydań exclusive'ów nie są jednak duże i ograniczają się głównie do podbicia rozdzielczości) możemy zobaczyć w akcji na nowym gameplayu w nowym materiale wideo od Nintendo.

W audycji Nintendo Minute zdradzono przede wszystkim, jak wygląda menu wyboru gier (i muzycznych utworów) zawartych Super Mario 3D All-Stars. Jak widać całość opracowano bardzo estetycznie. Oprócz tego czeka na was trochę świeżego gameplayu z konwersji Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy na Switch.

W przypadku kompilacja Super Mario 3D All-Stars mamy do czynienia z niecodzienną sytuacją. Nintendo ma zamiar sprzedawać ten tytuł tylko do końca marca 2021 roku i dotyczy to również dystrybucji cyfrowej. Jak łatwo się domyślić winduje to ceny wydań fizycznych kompilacji, o czym możecie przeczytać w tym miejscu. Warto też sprawdzić nostalgiczne reklamy Super Mario 3D All-Stars.


 

Tagi: Nintendo Super Mario 3D All-Stars