Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2020 12:33
Nintendo Super Mario Bros 3D
624V

Super Mario 3D All-Stars reklamowane w TV. Nintendo akcentuje nostalgiczne motywy

Nintendo hucznie obchodzi 35-lecie Super Mario Bros. Na rynek zmierza m.in. Super Mario 3D All-Stars, szykowane z myślą o Switch.

Super Mario 3D All-Stars to kompilacja trzech starszych gier 3D z wąsatym hydraulikiem w roli głównej. Chodzi o odrobinę odświeżone wizualnie tytuły:

  • Super Mario 64
  • Super Mario Sunshine
  • Super Mario Galaxy 

Wiadomo już, że premiera kompilacji Super Mario 3D All-Stars na Switch odbędzie się 18 września. W tym momencie warto przypomnieć, że mamy tu do czynienia z niecodziennym modelem dystrybucji. Kompilację będzie można nabywać w eShopie wyłącznie do 31 marca 2021 roku. Nintendo nie podało przyczyn takiego posunięcia.

Kompilacja Super Mario 3D All-Stars jest obecnie promowana w japońskiej telewizji. Nintendo zdążyło już opublikować 4 reklamy, które znajdziecie poniżej. Klipy odwołują się oczywiście do nostalgii trochę starszych graczy, którzy pamiętają premiery Super Mario 64 czy Super Mario Sunshine ze swoich młodzieńczych lat.

Super Mario 3D All-Stars to tylko jeden z elementów szykowanych przez Nintendo na 35. rocznicę Super Mario Bros. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.




Tagi: Nintendo Super Mario 3D All-Stars