Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2020 19:11
Demon's Souls
2205V

Demon's Souls na porównaniu 1:1 z PS3. Gra na PS5 wygląda obłędnie

Na kanale Joshua Games pojawił się materiał, który porównuje 1:1 remake Demon's Souls z pierwowzorem. Zobaczcie, jak technologia, na przestrzeni ostatnich kilku lat, poszła do przodu.

Gameplay z Demon's Souls (PS5) został przedstawiony na PS5 Showcase. Od pierwszych jego sekund mogliśmy zauważyć, jak świetnie prezentuje się odświeżony świat, a dokładniej królestwo Boletarii, przez Bluepoint Games - twórców remake'u Shadow of the Colossus (2018)

Wczoraj mogliśmy obejrzeć porównanie gry z wycinkami z oryginału. Teraz w sieci pojawił się materiał, który porównuje odświeżenie z pierwowzorem w skali 1:1. Możemy więc dokładnie przyjrzeć się lokacjom i jednocześnie zobaczyć, jak branża gier wideo rozwinęła się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Joshua Games postarał się, aby na obu materiałach główny bohater wykonywał tę samą czynność. Przede wszystkim warto przyjrzeć się bossowi na końcu porównania.

Demon's Souls będzie dostępny na next-genowej konsoli od dnia premiery urządzenia na rynku. Jest to swego rodzaju pozycja, która ma zachęcić potencjalnych klientów do kupna sprzętu "niebieskich".

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/09/18/demons-souls-remake-comparison-video/

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment