Iza Łęcka Iza Łęcka 17.09.2020 08:42
demons souls ps5 i ps3
2938V

Demon's Souls wygląda rewelacyjnie. Zobaczcie porównanie gry w wersji PS5 z PS3

Sony zapewniło okazały materiał prezentujący rozgrywkę z Demon's Souls, co naturalnie doprowadziło do porównań gry. Tytuł z PlayStation 5 prezentuje się imponująco i będzie ozdobą premierowej kolekcji next-gena.

Sony potwierdziło plotki, które okazują się znakomitą wiadomością dla entuzjastów wymagających gier From Software. Demon's Souls będzie dostępne na premierę PlayStation 5 – satysfakcjonująca przygoda w nowej oprawie dla wielu graczy,  którzy zdecydują się na zakup PS5, okaże się obowiązkową pozycją.

Na pokazie PlayStation 5 zobaczyliśmy konkretny gameplay z produkcji przygotowywanej przez Bluepoint Games i trzeba przyznać, że w pełni odświeżona gra wygląda bardzo dobrze. Szybko można dostrzec, że deweloperzy przedstawili wiele znanych lokacji, kultowych przeciwników oraz bossa, co zaowocowało nowym porównaniem.

Na początku poniższego materiału zobaczycie rozgrywkę z oryginału, następnie z nowej wersji, by pod koniec znalazło się porównanie konkretnych scen. Bluepoint Games po raz kolejny nie zawodzi, a tytuł zmierzający wyłącznie na PlayStation 5 wygląda niezwykle efektownie. Doświadczeni deweloperzy dopracowali drobne detale znane z oryginału, nadając im nieco nowego szyku i efektów.

Sprawdźcie listę gier dostępnych na premierę PS5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment