Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.09.2020 14:45
Marvel's Spider-Man: Miles Morales kostium
2122V

Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Ujawniono pierwszy alternatywny strój dla bohatera

Zbliżający się dużymi krokami spin-off gry Marvel's Spider-Man, który traktować ma o Milesie Moralesie, również zachęci alternatywnymi strojami. Własnie zobaczyliśmy pierwszy z nich.  

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to jedna z tych kilku gier, które pojawią się w dniu debiutu nowej generacji konsol od Sony. Podczas niedawnego PlayStation Showcase 2020 mogliśmy zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki, które zachwyciły wyczekujących. Ciężko się temu dziwić, albowiem moc nowej generacji może tylko pomóc Pajączkowi

Jednym z elementów, który bardzo mocno motywował do dalszego rozwoju w grze Marvel's Spider-Man (2018), były nowe stroje dla Petera Parkera. Wygląda na to, że Insomniac Games zamierza postawić na podobne smaczki także w szykowanym spin-offie. Gdy tylko gra pojawiła się w sklepie PlayStation, zamieszczono także bonus dorzucany do przedsprzedaży

Grafika bardzo szybko została usunięta, ale w Internecie nic nie ginie. Użytkownicy bardzo szybko zdążyli porobić zrzuty ekranu i dzięki temu możemy zobaczyć, jak prezentuje się pierwsze alternatywne wdzianko naszego bohatera. Będzie to kostium "T.R.A.C.K." (Time Response Activated Circuit Kinetic) - jego projektantem jest Javier Garron.

Dla tych, którzy skuszą się na pre-order przyszykowano także drugi, nieujawniony strój oraz kilka mniejszych dodatków. Zobaczcie sami i koniecznie dajcie znać, co myślicie o projekcie! 

Spider-Man: Miles Morales strój

 

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/marvels_spider-man_miles_morales_first_alternative_suit_revealed

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment