Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 22:06
Spider-Man: Miles Morales na PS5 Showcase
3301V

Spider-Man: Miles Morales na PS5 i PS4. Gameplay pokazuje oczekiwaną przygodę

Sony przygotowuje graczy na wielką premierę nowej gry Insomniac Games. Na PS5 Showcase nie mogło zabraknąć Spider-Man: Miles Morales i dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na „next-genowego Spidera-Mana”. Tytuł trafi na PlayStation 5 w dniu premiery konsoli.

Na The Future of Gaming zostaliśmy zaskoczeni nową grą Insomniac Games. Sony nie tylko potwierdziło przygotowanie produkcji zmierzającej wyłącznie na PlayStation 5, ale ujawniło również ważny szczegół – tytuł będzie dostępny na nowej platformie od dnia premiery. Na początek otrzymaliśmy wyłącznie małą zajawkę, ale dzisiaj oglądamy już poważniejszy materiał.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales jest również jedną z pozycji, która zadziała na PlayStation 5 w 60 klatkach na sekundę. Gracze nie mogą liczyć na połączenie 60 fps + 4K, ale na pewno wielu fanów zdecyduje się na obniżenie rozdzielczości, by móc wzbić się Milesem w powietrze właśnie w oczekiwanej płynności. Już wcześniej potwierdzono, że tytuł Insomniac Games będzie swoim rozmiarem przypominał Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Spider-Man: Miles Morales na PS5 Showcase

Tak jak mogliśmy się spodziewać, Sony pokazało na PS5 Showcase czystą rozgrywkę z nowej przygody Insomniac Games, która wygląda całkiem przyzwoicie. Twórcy postanowili także wprowadzić graczy w same wydarzenia.

Na materiale zobaczyliśmy nowych przeciwników – Insomniac Games bawi się kolorami i wychodzi to im wyjątkowo dobrze. Na materiale zobaczyliśmy sporo efektownych scen, których zadaniem było pokazanie mocy HDR. Insomniac Games ujawniło także kilka mocy Moralesa, które są związane z elektrycznością. Bohater może także znikać, ale nie zapomina o pajęczynie i potrafi z niej zrobić dobry użytek.

W Spider-Man: Miles Morales nie zabraknie widowiskowych momentów – prezentacja potwierdziła, że Insomniac Games wykorzysta moc drzemiącą w PlayStation 5.

Potwierdziły się także plotki dotyczące Spider-Mana z PS4. Gracze mogą zgarnąć Spider-Man: Remastered – wystarczy kupić Spider-Man: Miles Morales w Ultimate Edition. W pudełku pojawi się kod, który wykorzystamy do 1 stycznia 2024 roku.

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment