Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 18:04
Crysis Remastered
1901V

Crysis Remastered chwali się jakością w 8K. Technologiczny zwiastun pokazuje charakter gry

Crytek przygotowuje się na wielką premierę Crysis Remastered. Najnowsza wersja strzelanki będzie dostępna już w najbliższy piątek, więc z tej okazji przygotowano zwiastun pokazujący możliwości gry. Technologiczny trailer wygląda naprawdę świetnie.

Premiera Crysis Remastered została opóźniona, ale możemy mieć pewność, że produkcja trafi na rynek w bardzo wysokiej jakości. Deweloperzy nie zmarnowali dodatkowego czasu i chcą zaoferować w pełni odświeżoną pozycję. Strzelanka powróci z między innymi wsparciem ray tracingu (nawet na konsolach!), teksturami wysokiej jakości (do 8K!), ale również szeregiem technologii, których zadaniem będzie zaprezentowanie największych atutów produkcji.

Najnowszy zwiastun Crysis Remastered pokazuje dopracowaną oprawę, a nawet potwierdza rozgrywkę w 8K – jest to wspomniany wcześniej przez deweloperów tryb „Czy pójdzie na tym Crysis”. Autorzy zapewnią także dopracowane wybuchy, a dodatkowo nanosuit również będzie prezentował swoje wdzięki w rozdzielczości 8K.

Crytek powinien wkrótce odsłonić karty i zaprezentować plany na kolejne miesiące. Jeśli Crysis Remastered odniesie sukces (a gracze pewnie sięgną po ten tytuł), to może faktycznie deweloperzy zdecydują się na rozbudowę uniwersum? W swoim czasie pojawiły się plotki o pracach nad Crysis 4. 

Sprawdźcie również wymagania Crysis Remastered na PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Crytek