Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2020 11:45
Crysis Remastered
1210V

Crysis Remastered z oficjalnymi wymaganiami. Gracze PC mogą przygotowywać sprzęt

Crytek potwierdził wymagania sprzętowe do Crysis Remastered. Strzelanka powróci na komputery klasy PC, choć tym razem nie wymęczy naszego sprzętu. Część sympatyków klimatycznej gry może już przygotowywać się do przygody Nomada.

Za dwa tygodnie odbędzie się premiera Crysis Remastered, który powróci w znacznie lepszej formie. Crytek oraz Saber Interactive obiecują między innymi ray tracing, wsparcie tekstur w rozdzielczości 8K oraz wykorzystanie technologii firmy NVIDIA – DLSS. Już wczoraj prześledziliśmy drobne fragmenty rozgrywki z Xboksa One X, choć na pełną prezentację z konkretnym porównaniem przyjdzie jeszcze troszkę zaczekać.

W oczekiwaniu na największe przyjemności, poznaliśmy pełne wymagania sprzętowe, które zostały ujawnione przez Epic Games Store. Przypomnijmy, że na początku tytuł w wersji na PC będzie dostępny wyłącznie w tym sklepie.

Wśród zalecanej specyfikacji pojawia się Intel Core i5-7600k lub AMD Ryzen 5 z 12 GB pamięci RAM oraz NVIDIA GeForce GTX 1660 TI lub AMD Radeon Vega 56. Mogliśmy spodziewać się nieco więcej, biorąc pod uwagę, że deweloperzy obiecują między innymi ray tracing. Crysis Remastered zaoferuje śledzenie promieni w czasie rzeczywistym także na konsolach aktualnej generacji, więc wiele wskazuje na to, że deweloperzy opracowali rozwiązania, które nie wymagają najnowocześniejszych GPU, by zapewnić oczekiwany, wizualny efekt.

Crysis Remastered - wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania:

  • Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470
  • Pamięć RAM: 8GB
  • Direct X: DX11

Rekomendowane wymagania:

  • Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600k lub lepszy / AMD Ryzen 5 lub lepszy 
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1660 TI / AMD Radeon Vega 56
  • Pamięć RAM: 12GB
  • Direct X: DX11

Crysis Remastered zajmuje 20GB, czyli około 8GB więcej niż standardowa wersja dostępna na Steam.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/here-are-the-official-pc-system-requirements-for-crysis-remastered/

Tagi: Crysis Remastered Crytek wymagania sprzętowe