Iza Łęcka Iza Łęcka 07.09.2020 08:51
Crysis Remaster Can it Run Crysis?
4600V

Crysis otrzyma tryb graficzny „Can it Run Crysis?”. Crytek chce wymęczyć nasz sprzęt, a gracze narzekają

Crysis przez lata był prawdziwym benchmarkiem dla sprzętu, a gracze kupując nowy PC zadawali proste pytanie – czy pójdzie na tym Crysis? Twórcy wykorzystując popularny tekst przygotowali tryb graficzny, który wymęczy każdą maszynę.

Crysis już wkrótce powróci na PC za sprawą odświeżonego wydania, a jednocześnie zadebiutuje wersja na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra na aktualną generację konsol zostanie zapewniona dopiero teraz, choć deweloperzy nie zapominają o dużej społeczności fanów tytułu z PC. Specjalnie dla nich powstał osobliwy tryb graficzny, którego zadaniem będzie wyciśnięcie z naszych urządzeń ostatnich soków.

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu ujawniono wymagania sprzętowe odświeżonego tytułu, które najpewniej nie uwzględniały zapowiedzianego „Can it Run Crysis?”. Nazwa jest niezwykle wymowna, choć pod informacją studia i dołączonym screenem prezentującym nową wersję produkcji, nie brakuje negatywnych komentarzy graczy, którzy uważają, że Crysis Remastered zasługuje na więcej. Zdaniem entuzjastów IP, Crytek nie wykorzystuje pełnego potencjału marki, a remaster powinien odznaczać się znacznie lepszą oprawą.

Można jednak dojść do wniosku, że zespół Cryteka nie prezentuje właściwie swojej pozycji. Zamiast udostępnić fragment konkretnej rozgrywki, która faktycznie mogłaby poszczycić się zdumiewającą grafiką, ponownie widzimy tylko jedno ujęcie.

Źródło: Twitter: Crysis

Tagi: Crysis Remastered Crytek