Super Mario 3D All-Stars. Nintendo oprowadza po grach w kompilacji i prezentuje odtwarzacz muzyki

News
841V
Super Mario 3D All-Stars. Nintendo oprowadza po grach w kompilacji i prezentuje odtwarzacz muzyki
Bartosz Dawidowski | 15.09.2020, 09:30

Switch jeszcze w tym tygodniu dorobi się bardzo nostalgicznej kompilacji. Chodzi oczywiście o Super Mario 3D All-Stars, które generuje wokół siebie ogromne zainteresowanie.

Nintendo przygotowało na 35-lecie premiery Super Mario Bros. bardzo ciekawą propozycję dla fanów. Już 18 września 2020 r. na rynku wyląduje Super Mario 3D All-Stars, czyli kompilacja trzech następujących przygód tytułowego bohatera:

  • Super Mario Galaxy 
  • Super Mario 64
  • Super Mario Sunshine

Kompilacja gier dorobiła się właśnie nowej reklamy. Nintendo prezentuje w niej wygląda menu, w którym nie tylko wybieramy, którą retro przygodę Mario odpalimy na Switch, ale też, jaką ścieżkę dźwiękową posłuchamy.

Warto w tym miejscu powiedzieć, że Super Mario 3D All-Stars będzie dostępne w dystrybucji wyłącznie do końca marca 2021 roku. Po tym terminie gra zniknie z dystrybucji cyfrowej na eShopie. Taka decyzja budzi spore zdziwienie i kontrowersje, ale Nintendo wydaje się pod tym względem nieugięte i zdeterminowane. Decyzja już sprawiła, że ceny wydań fizycznych Super Mario 3D All-Stars rosną na rynku amerykańskim w dużym stopniu. Wczoraj Nintendo przedstawiło m.in. wygląd menusów wyboru gier w kompilacji.


 

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper