Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2020 20:03
Dinozaur z Second Extinction
370V

W Second Extinction rozpoczniemy walkę w październiku. Twórcy ujawnili datę premiery

Walka z dinozaurami rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Twórcy Second Extinction potwierdzili datę premiery i zapraszają graczy do zabawy. Zerknijcie na specjalny materiał i poznajcie szczegóły rozgrywki.

Second Extinction zostało zapowiedziane na wydarzeniu Microsoftu, a następnie otrzymaliśmy dłuższy gameplay. Amerykańska korporacja została zaangażowana w promocję produkcji, ale mimo to tytuł zadebiutuje na początku wyłącznie w programie Wczesnego Dostępu na Steam. Posiadacze Xboksów One muszą zaczekać na rozgrywkę.

10 października Second Extinction trafi do programu Early Access i od początku zaoferuje czterech bohaterów, 10 rodzajów broni z pięcioma poziomami awansów oraz sześć misji do rozegrania w siedmiu regionach. W grze nie zabraknie pancerzy, wydarzeń czasowych, a nawet sprawdzimy tryb hordy czy też specjalne mutacje. W przyszłości program zostanie rozbudowany i gracze otrzymają dostęp do kolejnych aktywności.

Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery Second Extinction na Xboksie One oraz Xboksie Series X|S, ale konkretne szczegóły powinny zostać ujawnione wkrótce. Z okazji daty premiery, deweloperzy przygotowali specjalny materiał – Tom Dubois projektuje okładkę do gry studia Systemic Reaction.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/09/second-extinction-launches-in-early-access-for-pc-on-october-13

Tagi: Second Extinction Systemic Reaction