Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 17:24
Second Extinction Xbox Series X
961V

Second Extinction na Xbox Series X. Kooperacyjny shooter od twórców Just Cause

Second Extinction zostało właśnie zapowiedziane na Inside Xbox. To kolejna produkcja zmierzająca na Xboksa Series X i tym razem deweloperzy z Systemic Reaction (twórcy Just Cause) zaoferują graczom kooperacyjny shooter. Poznajcie szczegóły.

Second Extinction to „intensywny, kooperacyjny shooter” dla maksymalnie trzech graczy, w którym celem drużyny jest wytępienie zmutowanych dinozaurów – bestie przejęły kontrolę nad planetą. Twórcy zapewnią rozgrywkę nastawioną na współpracę, ponieważ to praca zespołowa jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Zawodnicy podczas rozgrywki będą korzystać z unikalnych kombinacji broni, zdolności i umiejętności, by móc pokonać, jak największą liczbę przeciwników.

Za Second Extinction odpowiada Systemic Reaction. Jest to specjalny zespół stworzony przez Avalanche Studios, czyli deweloperów odpowiedzialnych za markę Just Cause. Twórcy kilka tygodni temu zapowiedzieli, że rozwinęli swoje struktury i stworzyli zupełnie nową formację, która pracuje nad nowym IP. Dzisiaj możemy w końcu poznać pozycję i przygotować się na premierę.

Second Extinction jest następnym tytułem wspierającym technologię Smart Delivery, więc gracze w tym wypadku mogą zgarnąć za darmo ulepszoną wersję gry z Xboksa Series X. Wystarczy, że na początku kupią wydanie na Xboksa One.

Second Extinction na Xbox Series X

Sprawdźcie wszystkie ogłoszenia z Inside Xbox i poznajcie gry korzystające ze Smart Delivery.

Tagi: Microsoft Second Extinction xbox series x