Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2020 13:31
Bohaterka Kena: Bridge of Spirits
1042V

Kena: Bridge of Spirits na nowych ujęciach wygląda pięknie. Bohaterka została przedstawiona w różnych scenach

Kena: Bridge of Spirits została zaprezentowana podczas The Future of Gaming, jednak twórcy dopiero w ostatnim czasie decydują się na przedstawianie nowych materiałów z gry. Tytuł wygląda pięknie i może zaintrygować wielu graczy.

Deweloperzy odpowiedzialni za Kena: Bridge of Spirits już wczoraj na łamach Game Informera zdradzili szczegóły wykorzystania mocy oraz funkcji PlayStation 5 w swojej grze, tymczasem obecnie pochwalili się nowymi ujęciami. Dziennikarze otrzymali szereg estetycznych kadrów, które potwierdzają, że gra Ember Lab będzie charakteryzować się niezwykle barwnym światem.

W Kena: Bridge of Spirits gracze wcielą się w tytułową bohaterkę, która jest przewodniczką duchową. Podczas jednej z podróży, której celem jest stara świątynia, dziewczyna odkrywa tajemniczą, opuszczoną wioskę i próbuje rozwikłać zagadkę zniknięcia jej mieszkańców.

W trakcie przygody gracze skorzystają z pomocy postaci nazwanych Rot, których w całej grze znajdzie się aż 100. Na zamieszczonych materiałach zobaczycie kilku drobnych pomocników Keny, choć Waszą uwagę powinno również przykuć umiejscowienie wydarzeń. Trzeba przyznać, że przedstawiony świat prezentuje się niezwykle malowniczo i enigmatycznie.

Kena Bridge of Spirits screen - 1

Kena Bridge of Spirits screen - 2

Kena Bridge of Spirits screen - 3

Źródło: GameInformer
https://photos.google.com/share/AF1QipMVg_EkZ-AAuSZhEejvWPPWyI-AYl8dIKRG6BQCYbroe1xzEy1KUu741IyXLYWlMA?key=aThNZ3ZPbm1JZjQ5XzkwM3BBZUNueXNURzdXazZR

Tagi: Ember Lab Kena: Bridge of Spirits screeny