Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2020 12:15
Just Cause 5
841V

Twórcy Just Cause i RAGE 2 pracują nad „największą i najlepszą” grą AAA w swoim dorobku

Avalanche Studios przygotowuje bardzo dużą produkcję, do której potrzebni są nowi deweloperzy. Twórcy rozpoczęli poszukiwania specjalistów, zachęcając ważnym szczegółem. Nowa gra będzie „największą i najlepszą” produkcją w historii studia.

Avalanche Studios jest znane z tworzenia gigantycznych światów, choć wiele wskazuje na to, że plany deweloperów sięgają coraz wyżej. Obecnie studio poszukuje deweloperów, którzy zajmą się stworzeniem „największej” i zarazem „najlepszej” gry AAA w dorobku zespołu. Na liście wolnych wakatów znajduje się między innymi stanowisko animatora, który miałby zapewnić nową jakość produkcji, jak również posada dla projektanta otwartego świata.

Jak na razie brakuje jakichkolwiek szczegółów, ale możemy przypuszczać, że ekipa nie zrezygnuje z marki Just Cause i w przyszłości pokusi się o przedstawienie kolejnej przygody Rico. Studio największą popularność zdobyło właśnie dzięki owemu IP, więc deweloperzy mogą po raz kolejny wykorzystać markę i zaoferować gigantyczne pole do zabawy.

Nowa produkcja Avalanche Studios na pewno zmierza na next-geny. W ostatnim czasie twórcy nie prezentowali świeżych projektów, choć nowe studio założone przez Szwedów systematycznie promuje Second Extinction – w ostatnim czasie zobaczyliśmy już rozgrywkę i zwiastun.

Źródło: https://gamingbolt.com/just-cause-and-rage-2-developer-hiring-for-largest-and-greatest-aaa-project-theyve-ever-done

Tagi: Avalanche Studios just cause PlayStation 5 ps5 Xbox Series S Xbox Series X