Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.09.2020 10:01
Second Extinction
883V

Second Extinction krytykowane przez IGN. Zobaczcie next-genowe walki z dinozaurami

Second Extinction to jedna z gier, zapowiedzianych na Xbox Series X. Po ostatnim, bardzo efektownym zwiastunie, możemy dzisiaj przyjrzeć się rozgrywce.

Redakcje IGN i GameSpot dorwały się do wczesnej wersji Second Ectinction  - póki co w wersji na PC (gra zmiera też na XOne i XSX).

Niestety w "zapowiedzi" IGN da się wyczuć mało entuzjastyczny ton wypowiadania się o grze. Redaktor zastanawia się w poniższym filmiku z gameplayem, czy bardzo arcade'owy styl zabawy nie będzie się nudził na dłuższą metę. Z jednej strony grafika w Second Extinction jest piękna - szczególnie jeśli chodzi o wykonanie lokacji i dinozaurów. Z drugiej jednak animacje ślizgających się po gruncie postaci pozostawiają wiele do życzenia.

"Gra potrzebuje jeszcze dużo pracy. Moim największym zastrzeżeniem jest to, że trafienia nie wywołują prawie żadnych reakcji u dinozaurów. Po prostu zasypujesz wrogów kulami aż celownik przybierze czerwony kolor. Mam też wątpliwości co do rdzenia gameplayowego na dłuższą metę - czy będzie on interesujący w dłuższej perspektywie" 

Second Extinction to kooperacyjna strzelanina, dla 3 graczy (w trybie online). Tytuł doczeka się pecetowej wersji Wczesnego Dostępu już w październiku. Miejmy nadzieję, że autorom uda się jeszcze doszlifować gunplay, animację i główne założenia gameplayowe tej produkcji. Przypominam, że Second Extinction trafi oprócz PC również na Xbox One i Xbox Series X.

Tagi: Second Extinction Systemic Reaction