Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.09.2020 15:30
The Boys Sezon 2 oceny
2166V

The Boys Sezon 2 zachwyca. Świetne oceny pierwszych odcinków hitu od Prime Video

Wczorajszy debiut serialu "The Boys" spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Pierwsze odcinki zebrały świetne oceny do recenzentów i wiele wskazuje na to, że na Prime Video dostaliśmy prawdziwy hit. 

Zaledwie wczoraj zadebiutowały pierwszy odcinki drugiego sezonu serialu "The Boys". Prace nad serialem zakończono w maju, a my miesiąc temu otrzymaliśmy wreszcie finalny zwiastun, który zapowiedział, że będzie się działo. Pierwszy sezon został przyjęty znakomicie (zapraszam do naszej recenzji), więc przed nadchodzącą produkcją nadzieje były ogromne. 

Wczoraj na platformie Prime Video od Amazona zadebiutowały pierwsze odcinki i wiele wskazuje na to że spełniły oczekiwania fanów. Pierwsze oceny zwiastują, że dostaliśmy prawdziwy hit. Na platformie Rotten Tomatoes spośród 71 ocen użytkowników udało się osiągnąć 89% pozytywnych ocen, a 57 krytyków wystawiło takowych 97%. 

Podobnie wypada to na agregatorze Metacritic. Dziesięciu recenzentów, których opinie wzięto pod uwagę, wystawiło średnio 82/100. I choć są to dopiero pierwsze opinie, to wydaje mi się, że można na nich bazować. Osobiście zachęcam do sprawdzenia na własną rękę i oczekiwania na recenzję, która prawdopodobnie się u nas pojawi!

Źródło: https://www.rottentomatoes.com/tv/the_boys_2019/s02

Tagi: Amazon Prime Video serial The Boys