Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2020 17:30
the boys 2
937V

The Boys 2 na pełnym zwiastunie. Amazon szykuje widzów na wielką historię

Amazon właśnie opublikował nowy zwiastun drugiego sezonu „The Boys”. Widzowie mogą liczyć na kontynuowanie historii o superbohaterach. Jest to ostatni materiał przed wielką premierą, więc zapinajcie pasy i oglądajcie.

„The Boys” to zdecydowanie jeden z najlepszych seriali Amazonu i jednocześnie jedna z najlepszych propozycji ubiegłego roku. Eric Kripke zaoferowała widzom świetną produkcję, która choć została oparta na znanym komiksie, to jednak scenariusz napisany przez Gartha Ennisa i Daricka Robertsona nie zawiódł – przedstawienie wydarzeń docenili także fani oryginału.

W „The Boys” mamy okazję obserwować ciekawy świat: w nim superbohaterowie są uwielbiani przez społeczność i są własnością korporacji Vought International. W pierwszym sezonie widzowie dobrze poznali tytułowych „The Boys”, a teraz mogą szykować się na kontynuowanie wydarzeń – nie brakuje głosów, że będzie to jedna z najważniejszych premier następnych tygodni.

Premiera drugiego sezonu „The Boys” została zaplanowana na 4 września, więc dokładnie za miesiąc widzowie poznają kolejne perypetie ulubieńców. Z tego miejsca zachęcam do spojrzenia na poprzedni zwiastun historii oraz poznajcie naszą recenzję pierwszej serii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Amazon amazon prime The Boys the boys 2 trailer zwiastun