Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.05.2020 12:30
The Boys 2 coraz bliżej
634V

The Boys 2. Prace nad serialem dobiegają końca, a my już niedługo poznamy datę premiery

Wygląda na to, że ujawnienie daty premiery drugiego sezonu świetnego serialu "The Boys" jest zaledwie kwestią czasu. Produkcja znajduje się na ostatniej prostej.

"The Boys" to świetna produkcja, która bardzo szybko rozkochała w sobie całe masy ludzi. Adaptacja komiksu jest dziś jednym z najważniejszych projektów Amazona. I biorąc pod uwagę opinie, jakie panują wokół serialu, ciężko się temu dziwić. 

Produkcja przedstawia świat superbohaterów w niezwykle krzywym i brutalnym zwierciadle. Niedawno, na łamach naszego portalu, ukazała się recenzja tej właśnie produkcji i zdecydowanie warto się z nią zapoznać. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy warto, powinna ona rozwiać Wasze wątpliwości. 

Dobrą sprawą dla wszystkich jest również fakt, że dostaniemy drugi sezon serialu. Już w ubiegłym roku twórcy uraczyli nas świetnym, klimatycznym zwiastunem, a teraz dostaliśmy informacje, że prace zmierzają do końca. Pozostały zaledwie ostatnie poprawki oraz sprawy związane z dźwiękiem. Wiadomość przekazał sam twórca "The Boys", Eric Kripke:

Dostaję dużo pytań, więc przekazują aktualizację odnośnie do The Boys: Właśnie kończymy Sezon 2 zdalnie! Wciąż pozostało trochę efektów wizualnych i spraw dźwiękowych, ale jesteśmy TAK BLISKO! Premiera (i inne świetne rzeczy) zostaną ogłoszone już WKRÓTCE! 

Wygląda więc na to, że ogłoszenie daty emisji odcinków jest zaledwie kwestią czasu. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że być może niezwykle smaczny seans czeka nas jeszcze w najbliższych miesiącach! 

Źródło: Twitter

Tagi: Eric Kripke serial sezon 2 The Boys