Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 13:55
Prince of Persia Remake
906V

Prince of Persia Remake pewniakiem Ubisoft Forward? Jason Schreier jest pewny prezentacji gry

Prince of Persia Remake ma zostać ogłoszony w przyszłym tygodniu. Powrotu marki jest pewien Jason Schreier, który potwierdził już kilka produkcji Ubisoftu przed oficjalną prezentacją. Dziennikarz Bloomberga wspomniał o grze podczas podcastu.

Jason Schreier jako pierwszy potwierdził między innymi plany Ubisoftu dotyczących Assassin's Creed Valhalla i Far Cry 6, potwierdził przeniesienie Horizon Zero Dawn na PC czy też ostatnio jednoznacznie skomentował wyciek dotyczący powrotu Prince of Persia. Teraz dziennikarz postanowił ponownie wypowiedzieć się na temat gry i jest przekonany, że Książę Persji zostanie zapowiedziany w czwartek.

Ubisoft zaprosił graczy na Ubisoft Forward i właśnie na tym wydarzeniu mamy zobaczyć Prince of Persia Remake. Dziennikarz Bloomberga potwierdził nadejście gry podczas podcastu Triple Click, gdzie wspomniał, że odświeżony PoP powróci i zostanie zapowiedziany w przyszłym tygodniu.

Nie znamy dodatkowych szczegółów, ale te powinny nadejść już w niedalekiej przyszłości, ponieważ według wcześniejszych przecieków – pozycja zostanie udostępniona jeszcze w listopadzie.

Warto dodać, że o Prince of Persia Sands of Time Remake wspomniał również Okabe, który postanowił przygotować graczy na powrót IP.

Źródło: https://wccftech.com/a-prince-of-persia-remake-is-getting-announced-during-next-ubisoft-forward-rumor

Tagi: Prince of Persia Prince of Persia Remake Ubisoft Ubisoft Forward