Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2020 18:38
Prince of Persia Remake
1797V

Prince of Persia Remake to prawda? Jason Schreier wspomniał o grze [aktualizacja #1]

Ubisoft może szykować wielki powrót marki Prince of Persia? Jeden ze sklepów dodał właśnie do swojego katalogu Prince of Persia Remake. Tytuł ma zmierzać na konsole aktualnej generacji i zadebiutować jeszcze w listopadzie.

Od lat czekamy na wielki powrót serii Prince of Persia i choć Ubisoft wciąż promuje Prince of Persia: The Dagger of Time, to jednak nie możemy w tym wypadku liczyć na oczekiwaną jakość. Firma oficjalnie nie pracuje nad rozwojem tego uniwersum, ale w Sieci pojawił się właśnie Prince of Persia Remake.

Trudno mi uwierzyć w taki przeciek, jednak szczerze mówiąc chętnie zapoznałbym się z wielkim odświeżeniem Prince of Persia. Ta marka potrzebuje wielkiej odsłony, która pozwoli kolejnym graczom zapoznać się z tym IP. Zamiast tego Ubisoft skupia się na wirtualnej rzeczywistości, która w dodatku będzie dostępna wyłącznie w specjalnych punktach – The Dagger of Time nie włączymy we własnych domach.

Prince of Persia Remake według jednego ze sklepów ma trafić na rynek jeszcze w listopadzie i pozycja zmierza na dwie platformy – PlayStation 4 i Nintendo Switcha. W sumie trzeba przyznać, że jest to ciekawa informacja, bo choć pojawiały się plotki dotyczące odświeżenia tej serii, to jednak żaden ze sklepów nie wrzucił jeszcze gry do swojej oferty.

[Aktualizacja #1]

Jason Schreier jest przekonany, że gra Ubisoftu faktycznie wyciekła:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/prince-of-persia-remake-appears-on-guatemalan-retail-site.270942/

Tagi: prince of persia Prince of Persia Remake Ubisoft