Iza Łęcka Iza Łęcka 02.09.2020 12:44
Prince of Persia Sands of Time Remake
1602V

Prince of Persia Sands of Time Remake niespodzianką Ubisoftu? Informator wspomniał o grze

Od lat czekamy na grę z serii Prince of Persia, która będzie się odznaczać wysoką jakością i pozwoli zanurzyć się w ciekawej historii z angażującą rozgrywką. W ostatnim czasie powrót serii zapowiedział jeden ze sklepów, tymczasem obecnie to Okabe wspomniał o Prince of Persia Sands of Time Remake.

W maju prezentowaliśmy rozgrywkę z Prince of Persia Redemption, czyli tytułu, nad którym prace zostały wstrzymane. Od miesięcy czekamy na powrót marki, upatrując wszelkie nadzieje w pojawiających się plotkach, tymczasem ziarnko niepewności zaczęło kiełkować już w zeszłym miesiącu – wtedy to jeden ze sklepów dodał Prince of Persia Remake do swojej oferty, a Jason Schreier jednoznacznie wspomniał o produkcji.

Wczoraj Ubisoft potwierdził nowy Ubisoft Forward i choć przedstawiono szereg gier przygotowanych na wydarzenie, wspomniano jednocześnie o niespodziankach. Już od chwili ogłoszenia gracze próbują rozgryźć, na jakie atrakcje szykuje nas gigant branży, co zostało skomentowane przez Okabe.

Informator ujawniający zakulisowe szczegóły gier Capcomu opublikował materiał sugerujący nadejście Prince of Persia Sands of Time Remake – jest to przeróbka utworu z gry. Filmik pojawił się w wątku, w którym fani próbują przewidzieć nowinki Ubisoftu.

Prince of Persia Sands of Time to dla części entuzjastów gier wideo jedna z najlepszych odsłon serii, więc możemy się spodziewać, że wielu graczy z otwartymi ramionami przyjęłoby historię w odpicowanej oprawie. Oczywiście, informacja jak na razie nie została potwierdzona i traktujemy ją z pewną dozą niepewności, choć trzeba wspomnieć, że od wczoraj pojawiają się kolejne plotki, według których Ubisoft sięgnie po bogactwo i popularność marki Prince of Persia.

Źródło: https://wccftech.com/prince-of-persia-sands-of-time-remake-ubisoft-forward/

Tagi: Prince of Persia Prince of Persia Sands of Time Prince of Persia Sands of Time Remake Ubisoft Ubisoft Forward