Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2020 13:30
Gran Turismo 7
1221V

Twórcy Gran Turismo 7 poszukują samochodu na okładkę. Polyphony Digital rozbudza nadzieje graczy

Twórcy Gran Turismo 7 wciąż nie przedstawili okładki najnowszych wyścigów, ale w zamian bardzo zaktywizowali fanów gatunku. Studio wrzuciło na Twitter proste pytanie, które rozbudziło graczy, automatycznie uruchamiając festiwal przeróżnych propozycji.

Gran Turismo 7 zostało ujawnione podczas The Future of Gaming i od tego czasu gracze mierzą się z pytaniem – czy wyścigi przybędą z piskiem opon na premierę PS5? Pojawiły się plotki, które sugerowały debiut gry wraz z PlayStation 5, choć wciąż brakuje potwierdzenia ze strony Sony lub Polyphony Digital.

Korzystając z popularności marki, zespół Polyphony Digital niezwykle umiejętnie ożywił graczy, a wszystko za sprawą pytania: jaki samochód powinien trafić na okładkę Gran Turismo 7? Już po krótkim czasie rozpoczął się prawdziwy festiwal propozycji, a wśród komentarzy nie brakowało również takich marek jak Logitech G czy Sony.

Japoński producent PlayStation odniósł się do na pomysłu jednego z sympatyków wyścigów, który zasugerował, że to model Sony Vision-S powinien ozdobić grę Polyphony Digital.

Oprócz oczywistego zaktywizowania graczy, nie brakuje również głosów, że wpis Polyphony Digital miał nieco głębszy sens. Zgodnie z niektórymi domniemaniami, twórcy małymi krokami przygotowują się do premiery, która rzeczywiście może mieć miejsce w listopadzie.

Źródło: https://gamingbolt.com/gran-turismo-7-dev-asks-what-car-should-be-on-the-cover

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment