Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 20:16
Kamala Marvel's Avengers
1066V

Marvel's Avengers na długiej rozgrywce z PS4 Pro. Gameplay pokazuje sam początek historii

Pierwsi gracze wyruszyli na poznawanie historii z Marvel's Avengers. Jeśli chcecie się przekonać, czy warto zainteresować się grą Crystal Dynamics, to możecie sprawdzić długi gameplay prezentujący sam początek historii.

Marvel's Avengers będzie dostępne od piątku, ale dzisiaj wystartowały serwery, więc pierwsi gracze już teraz mogą sprawdzić produkcję Crystal Dynamics. W Sieci wylądowały pierwsze fragmenty rozgrywki – poniżej zobaczycie ponad 4 godzinny gameplay.

Jest to sam początek fabularnej historii, który prezentuje jakość gry z PlayStation 4 Pro. W opcjach znajdziemy dwa tryby: lepsza wydajność (60 fps przy 1080p) lub wyższa rozdzielczość (30 fps przy 4K).

W Marvel's Avengers zadbano o cztery poziomy trudności, a wybierając Hard i Brutal możemy liczyć na prawdziwe wyzwania. Zaprezentowany gameplay może skłonić niezdecydowanych, którzy wciąż nie wiedzą, czy warto zainteresować się tytułem Square Enix.

Wcześniej każdy fan Marvela mógł sprawdzić Marvel's Avengers dzięki testom beta, jednak dużą niewiadomą w przypadku tej pozycji jest zawartość. Autorzy wciąż nie potwierdzili, na jak długą historię możemy liczyć.

Warto jednak pamiętać, że już jutro odbędzie się prezentacja rozwoju Marvel's Avengers. Twórcy opowiedzą o między innymi nowych superbohaterach, którzy zostaną dodani do gry za darmo.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix