Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2020 19:04
Marvel's Avengers
2081V

Marvel's Avengers zaoferuje za darmo superbohaterów, historie, misje i lokacje. Zapłacimy tylko za skórki

Crystal Dynamics potwierdziło kolejne szczegóły Marvel's Avengers. Twórcy chcą rozwijać grę wieloma aktualizacjami i niemal wszystko otrzymamy za darmo. Studio potwierdza, że gracze zapłacą jedynie za skórki.

Premiera Marvel's Avengers to dopiero początek, ale dzisiaj możemy potwierdzić bardzo ważną wiadomość. Nowi superbohaterowie, fabularne misje, dodatkowe zadania czy też nowe lokacje – to wszystko pobierzemy zupełnie za darmo.

Każdy nowy protagonista trafi do gry z unikalnym zestawem misji fabularnych, które będziemy mogli sprawdzić solo lub w kooperacji. Gracze za każdym razem zmierzą się także z kolejnym złoczyńcą i wszyscy superbohaterowie posiadają własne ataki, combosy, umiejętności, sprzęt czy też szereg darmowych strojów. Deweloperzy udostępnią wszystko za darmo, by nie wpływać negatywnie na doświadczenie graczy – każdy otrzyma tutaj równe szanse.

Marvel's Avengers otrzyma płatną zawartość, ale będzie ona związana jedynie ze skórkami – mikrotransakcje mają „charakter wyłącznie estetyczny”. Jest to ważne dla studia, ponieważ deweloperzy chcą rozwijać grę latami i w tej sytuacji każdy gracz ma bawić się równie dobrze.

Zainteresowani będą zdobywać walutę, którą przeznaczą na między innymi nowe skórki, emotki lub specjalne finishery. Deweloperzy zadbają także o płatne elementy i w tym wypadku możemy kupić pakiet 500 kredytów za 5 dolarów lub Hero Challenge za 1000 kredytów czyli 10 dolarów.

Hero Challenge pozwoli na zdobywanie specjalnych poziomów dla pojedynczej postaci (każdy heros ma swój własny Hero Challenge), dzięki któremu będziemy zdobywać nowe przedmioty oraz zasoby – wszystko oczywiście jest związane wyłącznie z kosmetyką. Będzie to w zasadzie Battle Pass, który znamy z między innymi strzelanek.

Jesteście zainteresowani bezpłatną zawartością do Marvel's Avengers? W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejny stream, na którym twórcy opowiedzą o nowościach zmierzających do gry. Sprawdźcie także ostatni zwiastun.

Źródło: https://avengers.square-enix-games.com/en-us/news/gearandcosmetics/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix