Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 21:41
Halo Infinite x Monster Energy
961V

Halo Infinite x Monster Energy. Microsoft potwierdza akcję promocyjną i pokazuje nagrody

Halo Infinite zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale już teraz będziemy mogli kupić specjalne wydania energetyków. Sięgając po limitowane edycje Monster Energy otrzymamy zestaw broni oraz możemy zgarnąć podwójne XP.

Halo Infinite zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale Microsoft właśnie potwierdził rozpoczęcie kampanii marketingowej z Monster Energy. Gracze w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku oraz nawet Europie będą mogli kupować limitowane wydanie napoju energetycznego.

Puszki pozwolą szybciej rozwijać swojego bohatera (zdobędziemy podwójne XP do trybu sieciowego) – gracze mogą odblokować maksymalnie 60 godzin Double XP Boosts. Promocja będzie trwać do 31 grudnia 2020 roku, ale oczywiście w tym czasie nie zagramy jeszcze w nowe Halo, więc firmy wpadły na ciekawy pomysł. Klienci wejdą na specjalną witrynę, gdzie zarejestrują swoje paragony i następnie otrzymają kody do wykorzystania w Halo Waypoint – gdy w 2021 roku włączycie grę, to automatycznie otrzymacie wszystkie nagrody.

Na puszkach znajdziemy także Snapcode, który pozwoli na wykorzystanie niestandardowego zdjęcia – każdy miesiąc programu zaoferuje nowy filtr. Firma przygotuje również serię wyzwań i dzięki nim odblokujemy między innymi bronie do Halo Infinite.

Halo Infinite x Monster Energy - 1

Halo Infinite x Monster Energy - 2

Halo Infinite x Monster Energy - 3

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/08/31/xbox-monster-energy-promotion/

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft