Halo Infinite opóźnione! Gra nie zadebiutuje na premierę Xboksa Series X

Gry
2923V
Halo Infinite opóźnione! Gra nie zadebiutuje na premierę Xboksa Series X
Wojciech Gruszczyk | 11.08.2020, 21:04

Halo Infinite nie będzie jednym z hitów, który w 2020 roku zadebiutuje na Xboksie Series X. Twórcy właśnie opóźnili premierę jednej z najważniejszych, next-genowych gier amerykańskiej korporacji. Jest to szokująca wiadomość.

Halo Infinite było prezentowane na ostatniej imprezie Microsoftu i to właśnie ta produkcja miała zachęcać tłumy do Xboksa Series X. Twórcy jednak nie są gotowi, by zapewnić grę w 2020 roku i właśnie potwierdzili opóźnienie premiery: Master Chief powróci w 2021 roku.

Twórcy potwierdzają ostatnie informacje – pandemia bardzo mocno wpłynęła na plany 343 Industries i deweloperzy nie mogą zapewnić gry w oczekiwanej jakości, więc najwidoczniej szefowie Microsoftu zgodzili się na opóźnienie daty premiery gry.

Z jednej strony jest to fatalna wiadomość (w te święta mieliśmy miażdżyć w Halo!), ale z drugiej strony – może faktycznie Halo Infinite otrzyma dodatkowy czas i zadebiutuje w znacznie lepszej formie? Jak wiadomo po ostatniej prezentacji zdania na temat gry były bardzo mieszane, a Phil Spencer potwierdził nawet nową „maskotkę”.

Źródło: Twitter: Halo

Komentarze (305)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper