Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2020 19:36
Halo Infinite x Monster Energy
865V

Halo Infinite x Monster Energy. Kampania promocyjna rozpocznie się wkrótce – pomimo braku gry

Nic bardziej smutnego dzisiaj nie przeczytacie. Microsoft musiał już kilka miesięcy temu ustalić kampanie promocyjną z Monster Energy, która pozwoliłaby graczom na odblokowanie między innymi broni w Halo Infinite. Gra jednak nie zadebiutuje na rynku, ale mimo to oferta wystartuje już 1 września.

Premiera Halo Infinite byłaby wielkim świętem Microsoftu, więc możemy podejrzewać, że korporacja zadbała o szereg promocji, dzięki którym gracze z całego świata mogliby świętować powrót Master Chiefa. Gra jednak nie zadebiutuje w terminie.

Mimo to właśnie ogłoszono kampanię Halo Infinite x Monster Energy, dzięki której gracze od 1 września do końca roku będą kupować specjalne puszki napoju energetycznego z Halo – dzięki napojowi zdobędziemy kody na podwójne XP lub nawet odblokować nowe bronie.

To pewnie właśnie przez przygotowane puszki nie można już cofnąć promocji i przełożyć ją na przyszły rok, więc teraz gracze muszą zachować swoje paragony, by następnie przed premierą gry wejść na stronę Halo i odblokować otrzymać zawartość.

Nie zrozumcie mnie źle, ale to naprawdę smutna wiadomość, ponieważ Microsoft musiał przygotować szereg akcji, by odpowiednio zadbać o debiut Halo Infinite, ale z powodu problemów gry, zdecydowano się opóźnić premierę.

Halo Infinite nie posiada aktualnie daty premiery, a ostatnio Phil Spencer przepraszał za problemy produkcji.

Źródło: https://wccftech.com/halo-infinite-x-monster-energy-exclusive-in-game-weapons/

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft