Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2020 14:20
Demon's Souls PS3
843V

Demon's Souls mogło otrzymać ogromną lokację. Gracz pokazuje wyciętą mapę

Demon's Souls zachwyciło graczy wiele lat temu, ale produkcja mogła otrzymać kilka dodatkowych lokacji. Lance McDonald wciąż grzebie w plikach gry, by prezentować nową zawartość, a jego najnowsze znalezisko robi wrażenie. YouTuber natrafił na ogromny teren.

W 2009 roku From Software zaproponowało graczom wyjątkową produkcję, która pokazała kunszt studia i w zasadzie zapoczątkowała nowy gatunek. Twórcy jednak mogli zapewnić śmiałkom znacznie większą przygodę, a najlepszym dowodem na to jest poniższy materiał.

Lance McDonald wciąż sprawdza pliki znajdujące się w Demon's Souls i YouTuber natrafił na dużą niespodziankę – jest to duża, niedokończone miejscówka. Deweloperzy chcieli zaproponować sporą mapę, w której znalazłoby się wielu przeciwników, a możemy nawet podejrzewać, że podczas tej podróży spotkalibyśmy kilku większych lub mniejszych bossów.

Na materiale zobaczycie wielką skalę lokacji, a podczas prezentacji Lance McDonald pokazuje nawet specjalne posągi, które mogły służyć do przykładowo aktywacji przejść. From Software mogło zapewnić nam nawet kilka dodatkowych godzin rozgrywki doprowadzając ten teren do ładu i wrzucając go do finalnej wersji gry. Tak się niestety nie stało, ale warto pamiętać, że ukończenie Demon's Souls zajmuje około 30 godzin.

Aktualnie powstaje Demon's Souls na PS5, który może nawet zadebiutować w okolicy premiery PlayStation 5. Jednak na potwierdzenie ostatnich doniesień musimy zaczekać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: demon's souls FromSoftware Namco Bandai Partners