Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2020 17:53
Hitman 3 na PC wyłącznie na Epic Games Store
783V

Hitman 3 na PC wyłącznie na Epic Games Store. Zwiastun pokazuje nową miejscówkę

Hitman 3 to kolejna produkcja przejęta przez Epic Games. Już w przyszłym roku gracze otrzymają możliwość zapoznania się z wielkim zakończeniem trylogii World of Assassination i IO Interactive na początku zaoferuje grę wyłącznie w jednym sklepie na PC.

Hitman 3 będzie dostępny na początku 2021 roku na konsolach (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X) oraz komputerach osobistych, ale gracze na PC otrzymają szansę kupienia gry wyłącznie w jednym sklepie (przez 12 miesięcy). Będzie to kłopotliwa sytuacja dla fanów serii, którzy posiadają poprzednie części na Steam. 

Hakan Abrak, dyrektor generalny IO Interactive, nie ukrywa, że to właśnie dzięki Epic Games deweloperzy mogą stworzyć produkcję na odpowiednim poziomie:

„Samopublikowanie Hitmana 3 to duży krok dla IO Interactive w osiąganiu naszych bardzo ambitnych celów jako niezależnego studia. Co więcej, ta współpraca z firmą Epic dała nam swobodę tworzenia gry dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy , dla naszych fanów i dla naszej społeczności – bez żadnych kompromisów”

To właśnie dzięki tej współpracy już za tydzień gracze z Epic Games Store pobiorą za darmo pierwszy sezon Hitmana, a możemy podejrzewać, że do czasu premiery Hitmana 3 (styczeń 2021) zagramy jeszcze w kontynuację – tak by przygotować graczy na pełne wrażenia.

Na deser twórcy zaprezentowali nową miejscówkę z Hitmana 3: sprawdźcie zwiastun The Thornbridge Mystery. Poznajcie także tryby przygotowane przez IO Interactive na premierę nowej przygody Agenta 47.

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-08-20-hitman-3-for-pc-to-be-epic-games-store-exclusive

Tagi: Hitman 3 IO Interactive