Iza Łęcka Iza Łęcka 18.08.2020 08:45
Hitman 3
861V

Hitman 3 z 5 trybami od premiery. Twórcy rezygnują z Ghost Mode

Deweloperzy odpowiedzialni za najnowszą przygodę Hitmana potwierdzili plany dotyczące trybów dostępnych w Hitman 3. Gracze mogą liczyć na pięć wariantów zabawy, które będą dostępne w produkcji od premiery. Na liście nie znajduje się jednak Ghost Mode.

Na początku przyszłego roku odbędzie się premiera najnowszych przygód Agenta 47. By przygotować entuzjastów marki na nadciągające wyzwania, ekipa IO Interactive już zdradziła szczegóły poszczególnych trybów. Najważniejszym wariantem zabawy okaże się ponownie kampania, dzięki której otrzymamy dokładny wgląd w wielkie lokacje i niebezpieczne kontraktu. Dzięki kampanii zakończymy i podsumujemy fabułę z trylogii World of Assassination.

Hitman 3 ponownie pozwoli mierzyć się z unikatowymi celami: gracze otrzymają jedną szansę na wyeliminowanie przeciwnika (Elusive Targets), a nie zabraknie także kontraktów posiadających specjalne ograniczenia (Escalations). Ponadto otrzymamy szansę na tworzenie własnych wyzwań (Contracts Mode) – ponownie na początku to sam twórca będzie musiał ukończyć wyzwanie, które później zostanie udostępnione innym graczom. Do gry powróci także tryb dla fanów snajperki (Sniper Assassin), jednak nie możemy liczyć na kolejne pojedynki PVP (Ghost Mode). Studio potwierdziło, że w przyszłości planuje zapewnić sieciowe starcia, zatem w Hitman 3 Ghost Mode nie zostanie dołączony do rozgrywki. Jednocześnie zapowiedziano, że od 31 sierpnia 2020 roku wskazany tryb zostanie wyłączony w Hitmanie 2. W tym wariancie mogliśmy odblokować specjalne stroje do Agenta 47, które będą dostępne w Hitmanie 3.

Przedstawiciele IO Interactive wciąż nie potwierdzili wszystkich nowych lokacji z Hitmana 3, choć najnowsza część oraz poprzednie otrzymają wsparcie VR. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że wszystkie mapy z poprzednich odsłon zostaną udostępnione w nowej odsłonie – jeśli posiadacie Hitmana lub Hitmana 2, owe miejscówki otrzymacie za darmo.

Źródło: https://www.ioi.dk/hitman-3-game-modes/

Tagi: Hitman Hitman 3 IO Interactive