Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2020 17:31
God's Trigger 2 gry od Epic Games za darmo
1552V

2 gry od Epic Games za darmo. Firma zapowiada kolejne bezpłatne produkcje – pobierzemy Hitmana

Epic Games zaprasza na pobieranie dwóch kolejnych gier i zarazem zapowiada kolejne produkcje dostępne za darmo. Gracze mogą dzisiaj sięgnąć po przykładowo God's Trigger, a już w przyszłym tygodniu pobierzemy Hitmana.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ciekawych promocji: Sony rozpoczęło nową ofertę na PlayStation Store, Nintendo przeceniło zestaw ciekawych tytułów, a nawet możemy teraz sięgnąć po Xboksa One X w dobrej cenie. Gdyby tego było mało – Epic Games rozdaje kolejne tytuły.

God's Trigger - pobierz za darmo

Enter the Gungeon - pobierz za darmo

God's Trigger zadebiutowało w 2019 roku i edycja na komputery osobiste zebrała oceny na poziomie 75%. Propozycja polskiego One More Level pozwala śmiałkom mordować kolejnych przeciwników, którzy staną na drodze dwóch bohaterów. Harry i Judy muszą zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami, a deweloperzy zapewnili pełne wsparcie kooperacji.

Enter the Gungeon raczej nie trzeba przedstawiać. To strzelanka połączona z dungeon crawlerem, która wyznacza standardy dla gatunku. Gra zapewnia świetną zabawę i w swoim czasie (premiera na PC odbyła się w 2016 roku) zebrała sporo pochwał.

Gry możecie pobierać do 27 sierpnia, a następnie otrzymamy dostęp do Hitmana oraz Shadowrun Collection. Zestaw zawiera: Shadowrun Returns (podstawową wersję gry), Shadowrun Dragonfall — Director's Cut (podstawową wersję gry) i Shadowrun Hong Kong — Extended Edition (podstawową wersję gry).

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: enter the gungeon Epic Epic Games epic games store God's Trigger PC za darmo