Iza Łęcka Iza Łęcka 17.08.2020 13:32
FIFA 21 Mbappe
1486V

FIFA 21 nie zaskoczy rozmiarem. Microsoft zdradził wielkość gry

Electronic Arts regularnie prezentuje nowości przygotowane dla FIFA 21, ale nie oznacza to, że tegoroczna odsłona będzie miała znacznie większy rozmiar. W październiku nikt nie musi obawiać się pobierania 100GB danych.

Na prawdziwie next-genową Fifę przyjdzie nam zaczekać co najmniej do przyszłego roku, mimo to w październiku odbędzie się premiera nowej piłki od Electronic Arts, która na początku trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz PC.

Pliki gry trafiły już do sklepu Microsoftu, dlatego też możemy poznać jej ostateczny rozmiar. FIFA 21 zajmuje 50,01GB, podczas gdy na premierę Fify 20 pobieraliśmy niecałe 50GB. Niewielka różnica w dostępnych plikach nie oznacza jednak braku nowości czy zastosowanych zmian, choć najpewniej dopiero za rok (za sprawą nowej generacji) zostaniemy zmuszeni do ściągnięcia większej ilości danych. Aktualnie nie wiemy, ile będzie zajmować FIFA 21 na PlayStation 5 czy Xboksie Series X.

Jeśli nie możecie się doczekać najnowszej odsłony Fify – zapoznajcie się z tekstami Kajetana, który miał już okazję spędzić na wirtualnym boisku kilka godzin. Redaktor przedstawił wrażenia z gry, trybu VOLTA, kariery oraz FIFA Ultimate Team.

Źródło: https://gamingbolt.com/fifa-21-file-size-is-just-over-50-gb

Tagi: EA SPORTS electronic arts FIFA 21