Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2020 20:33
Cyberpunk 2077 w 8K
3680V

Cyberpunk 2077 w 8K. Gameplay prezentuje efektowne sceny

CD Projekt RED pokazał w ostatnich dniach świetny gameplay, podczas którego V miał okazję wykorzystać giwery do eliminacji przeciwników. Teraz możemy spojrzeć na ten materiał w nowej jakości, ponieważ dzięki uczeniu maszynowemu udało się podnieść rozdzielczość do 8K. Różnica w oprawie jest łatwa do dostrzeżenia.

Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami i już wkrótce wszyscy gracze zapoznają się z oczekiwaną przygodą. CD Projekt RED opowiedział ostatnio między innymi o ścieżkach życiowych głównego bohatera – film zebrał sporo pochwał, ponieważ pokazał, że zainteresowani będą mogli mocno wpłynąć na życie protagonisty.

Na Night City Wire zobaczyliśmy także kilka broni V i właśnie ten materiał został przerobiony przez sztuczną inteligencję. Uczenie maszynowe pozwala na podbicie rozdzielczości i po kilku godzinach prac, sprawdzamy rozgrywkę w 8K.

Różnice można tutaj łatwo dostrzec szczególnie w jasnych lokacjach – zerknijcie moment, gdy V za pomocą ostrzy montowanych w przedramieniu eliminuje przeciwników. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę efektownie.

CD Projekt RED postanowił ostatnio podkreślić, że Cyberpunk 2077 to RPG pełną gębą, a przygotowane systemy zostały podobno znacznie rozbudowane względem Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077