Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 18:18
Cyberpunk 2077
3092V

Cyberpunk 2077 na nowym zwiastunie. CD Projekt RED pokazał trzy drogi rozwoju

W Cyberpunk 2077 każdy gracz otrzyma możliwość stworzenia własnego bohatera i podczas kreacji V wybierzemy jedną ze ścieżek życia. Twórcy podczas drugiego Night City Wire pokazali trzy drogi rozwoju.

Na drugim Night City Wire zobaczyliśmy trzy różne drogi rozwoju bohatera. V może podążyć drogą Corpo i reprezentować jedną z korporacji, jako Street Kid będzie typowym cwaniakiem z niższej sfery, a jako Nomad zamieszka na pustkowiach. Ta pierwsza decyzja wpłynie na naszą rozgrywkę, ponieważ w zależności od podjętej decyzji trafimy na początku w inne miejsce, a później będziemy w różny sposób odbierani przez mieszkańców Night City.

CD Projekt RED chce zapewnić bardzo rozbudowany system rozwoju, bo choć na początku podejmiemy sporo ważnych wyborów, to jednak później staniemy przed kolejnymi decyzjami, które ukształtują naszego protagonistę. Będzie to na pewno ciekawa zachęta, by powrócić do Night City i ukończyć fabułę ponownie.

Polacy postanowili przedstawić nam również zespół Refused, który ma okazję opracowywać soundtrack do nowej gry CD Projekt RED. Na Night City Wire muzycy opowiadali o pracy nad udźwiękowieniem Cyberpunka 2077.

Sprawdźcie także materiał z prezentacji broni w Cyberpunk 2077.

Teraz możecie włączyć polskie napisy:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077