Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2020 20:33
FIFA 21 Real vs Atletico
1339V

FIFA 21 z nowym materiałem. Twórcy pokazują gameplay i karierę

EA Sports nie przestaje promować najnowszej części serii FIFA. W nadchodzącej odsłonie zapoznamy się z mocno odświeżonym trybem kariery i zwiastun prezentujący nowości został opublikowany przez deweloperów. Sprawdźcie nowe fragmenty z FIFA 21.

Nasza redakcja miała już możliwość zapoznania się z najnowszą produkcją EA Sports i Kajetan chętnie przedstawia nowe szczegóły dotyczące rozgrywki, trybu VOLTA, FIFA Ultimate Team czy też dzisiaj ujawnił kilka konkretów dotyczących kariery.

EA Sports ponownie pozwala nam spojrzeć na nowości i najnowszy zwiastun pokazuje przygotowane atrakcje. Czego możemy się spodziewać w jednym z najpopularniejszych wariantów rozgrywki? Autorzy postanowili odświeżyć gameplay za pomocą interaktywnych symulacji spotkań, opowiadają o rozwoju piłkarzy, prezentują nowe treningi oraz odświeżony system związany z transferami. W grze znajdziemy także poprawioną sztuczną inteligencję piłkarzy.

Jak widać deweloperzy wciąż znajdują pomysły, by nie tylko ulepszyć gameplay, ale pozytywnie wpłynąć na nasze wrażenia przez rozbudowanie niektórych elementów gry. FIFA 21 zapewni szereg nowości, ale dopiero za kilka tygodni dowiemy się, jak wszystkie elementy zostaną docenione przez graczy. Trzeba jednak przyznać jedno – EA chce w 2020 roku zadbać o kilka interesujących nowości, które mogą zostać ciepło przyjęte przez społeczność.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21