Iza Łęcka Iza Łęcka 11.08.2020 08:15
Vampire The Masquerade - Bloodlines 2
877V

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie zadebiutuje w 2020 roku. Data premiery ponownie przełożona

Do spotkania z wampirami nie dojdzie w 2020 roku. Twórcy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 właśnie potwierdzili fatalną wiadomość o przełożeniu daty premiery wyczekiwanej produkcji. Gra trafi na rynek dopiero w przyszłym roku.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zostało oficjalnie zapowiedziane w marcu 2019 roku i zgodnie z planami twórców, gra miała zadebiutować w 2020 roku. Studio pierwotnie chciało zapewnić przygodę w pierwszym kwartale bieżącego roku, jednak zdecydowano się opóźnić debiut o kilka miesięcy. Teraz jednak przekazujemy wiadomość o kolejnym opóźnieniu.

Ekipa Hardsuit Labs określiła, że ich celem jest zapewnienie „gry najlepszej jak to możliwe”, co niestety nie zostanie osiągnięte w 2020 roku. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 trafi na rynek dopiero w 2021 roku, jednak warto podkreślić, że nie poznaliśmy konkretnej daty premiery.

Autorzy zdążyli już zaprezentować edycję kolekcjonerską, potwierdzili wydanie na nową generację, choć wciąż tajemnicą pozostaje informacja o ostatecznej dacie debiutu gry. Zamiast tego studio po raz kolejny przekłada nasze spotkanie z wampirami.

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2