Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.03.2019 06:46
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oficjalnie!
3949V

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oficjalnie!

Stało się! Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zostało oficjalnie ujawnione razem z pierwszym wideo oraz datą premiery. Zagramy na PC, zagramy na konsolach. Fani serii mogą umrzeć ze szczęścia.

Gra, którą teasowała nam ekipa Paradoksu, okazała się niczym innym jak Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, kontynuacją jednego z najlepszych RPG-ów ostatnich kilkunastu lat.

Vampire The Masquerade: Bloodlines to fenomen. Gra otrzymuje fanowskie aktualizacje 14 lat po premierze

Za Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 stoi ekipa Hardsuit Labs, która na koncie ma Blacklight: Retribution oraz port Chivalry: Medieval Warfare. Gra trafi na PC-ty, PS4 oraz Xboksa One w 2020 roku. O twórców nie musicie się martwić, do produkcji zatrudniono część deweloperów odpowiedzialnych za oryginalne Bloodlines, a scenariusz napiszą Brian Mitsoda, Chris Avellone i Cara Ellison.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 będzie oczywiście grą RPG, osadzoną w Świecie Ciemności, wypchaną postaciami i wątkami, które nie tylko dadzą nam swobodę w podejmowaniu decyzji, ale będą miały wpływ na rozwój historii.

Deweloperzy zapowiadają kontynuację tego, co dostaliśmy w Vampire The Masquerade: Bloodlines, powroty znanych postaci oraz mnóstwo nowych, świetnie napisanych bohaterów.

Gra doczeka się trzech wersji. Edycja Deluxe zapewni 24-godzinny wcześniejszy dostęp oraz przedmioty kosmetyczne w grze, a wersja Blood Moon dodatkowo dostęp do zawartości popremierowej. Paradox planuje dwie paczki fabularne oraz jedno, duże rozszerzenie.

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2