Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 17:15
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Xbox Series X
1010V

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 trafi na Xbox Series X. Gra wspiera funkcję Smart Delivery

Zgodzicie się ze mną, że nowa generacja potrzebuje krwiożerczych wampirów? Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 będzie dostępny na next-genach. Gra została zaprezentowana na Inside Xbox, więc fani uniwersum mogą szykować się na intensywne wrażenia i dopracowaną oprawę.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zostało oficjalnie zapowiedziane w marcu ubiegłego roku. Od tego czasu otrzymaliśmy kilka materiałów zapowiadających atrakcje z wampirami w roli głównej, ale nie jest raczej sekretem, że najlepsze dopiero przed nami. Twórcy przygotowują się na wielką premierę i możemy mieć pewność, że gra będzie kolejną, cross-platformową produkcją.

Deweloperzy w ubiegłym roku potwierdzili opóźnienie premiery, ponieważ Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 to „duża gra z dużą zawartością” i studio chce mieć pewność, że zapewni odpowiednią jakość. Hardsuit Labs zamierza spełnić marzenia sympatyków uniwersum i z tego powodu zdecydowano się zaczekać z debiutem. Możemy mieć jednak pewność, że tytuł zmierza w dobrym kierunku.

Dzisiaj możemy także potwierdzić, że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 to kolejna propozycja wspierająca technologię Smart Delivery. Jeśli zdecydujecie się nabyć edycję na Xboksa One, to w ramach oferty za darmo otrzymacie wersję na Xboksa Series X. Autorzy oczywiście zapewnią także szereg nowych funkcji i wykorzystają moc nowej generacji.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 trafi na Xbox Series X

Na Inside Xbox zaprezentowano kapitalny zwiastun, który nie tylko jest przeładowanym świetną atmosferą, ale pozwala także spojrzeć na oczekiwaną produkcję. Niestety, twórcy wciąż nie potwierdzili daty premiery... A w dodatku już same fragmenty rozgrywki nie wyglądają tak dobrze.

Sprawdźcie wszystkie ogłoszenia z Inside Xbox i poznajcie gry korzystające ze Smart Delivery.

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2